Trejsi Sejdini suprizohet nga i dashuri për Shën Valentin

Vajza trime, bukuroshe me origjinë nga Elbasani e ka pritur Shën Valentinin me të dashurin e saj në Bali, nga ku edhe i dashuri e ka mbushur me dhurata, petale trendadilash e jo vetëm.

Fotot i pamë dhe mbetëm pa fjalë, i dashuri kush është?!

Trejsi Sejdini suprizohet nga i dashuri për Shën Valentin

About The Author
-