Trëndafila dhe qirinj, Kylie Jenner befasohet nga surpriza e të dashurit të saj

Kylie Jenner ka marrë vërtet një surprizë shumë të bukur ditën e djeshme. Sapo ka hapur derën e shtëpisë, ajo ka parë se si i gjithë vendi është mbuluar nga trëndafilat e kuq. Nuk është Shën Valentin por për Kylie mund të konsiderohet vërtet një ditë e tillë.

Ka qenë vetë Kylie, e cila ka publikuar një video të gjestit romantik të të dashurit të saj në “Instagram”, bashkëngjitur së cilës shkruan:“Mënyra e jashtëzakonshme si ta mbyllësh natën”. Në sfond luhej kënga e Travis Scott, “Hell of a Night” dhe gjithçka bëhet edhe më romantike me qirinjtë rreth e rrotull.

View this post on Instagram

hell of a way to end the night 🌹♥️

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Trëndafila dhe qirinj, Kylie Jenner befasohet nga surpriza e të dashurit të saj

| Showbiz, VIP | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>