Nëse jeni mërzitur që vera shkoi, sepse nuk dini çfarë të vishni tani në vjeshtë,ka një lajm të mirë për ju.

Ju nuk duhet të mërziteni, sepse nëse s’do vishni bluza, pantallona të shkurtra, apo nuk do bëni thonjtë me ngjyra të ndezur, do keni mundësinë të ktheni faqen dhe të shijoni trendet e fundit të modës së vjeshtës.

Ne ju kemi sjellë  trendet e thonjve qe ju duhen për këte vjeshtë. Në fotot më poshtë do të gjeni të gjitha modelet që ju vajza duhet t’i zgjidhni t’i bëni thonjtë tuaj.

 nailsbymh

mpnails

nailsbymh1

unistellar

OPI-Metallic-AW18-nail-trends

 

/RevistaVip/

Trendi i thonjve i kësaj vjeshte qenka mrekulli: Nuk do i rezistoni!

| Mode |
About The Author
-