Këngëtari Robert Berisha ka ironizuar Noizy-n në lidhje me hamendësimet në mediat rozë për ndërhyrjet në buzë. Gjatë një interviste në emisionin “Intervista VIP” Tema TV, Roberti ka treguar një foto të fëmijërisë, për të treguar se nuk ka kryer ndërhyrje. “Kam një foto kur kam qenë 12 vjeç. Ti themi edhe Noizyt të gjejë një foto kur ka qenë aq. Për Robert Berishën nuk ka pasur botoks atëherë, është nëna natyrë”, tha ai.

Për të tepër ndiqni intervistën e plotë:

Robert Berisha njihet si një ndër meshkujt më të bukur të estradës, ku numëron disa projekte të suksesshme muzikore. Roberti kujdeset shumë për veten dhe në mediat rozë patur spekulime që ka bërë ndërhyrje në buzë.

/RevistaVip/

U komentua se ka bërë buzët, Robert Berisha i bën “diss” Noizyt me foton e fëmijërisë

| Intervista Vip, Showbiz |
About The Author
-