Vildane Zeneli flet për lidhjen e saj 4-vjeçare

Modelja flet për të parën herë për jetën private.

Modelja shqiptare e cila jeton dhe vepron në SHBA ka folur për herë të parë rreth jetës së saj private.

Publiku ka qenë shumë kurioz të dijnë më shumë rreth jetës së modeles. E ftuar në Klan Kosovë, në emisioni ‘Ndrrimi i natës’ bukuroshja hapi temën e të dashurit por përsëri la enigmë emrin e tij.

“Nuk kam folur asnjëherë për të dhe skam qejf të flas kështu që nuk do tjua tregoj emrin. Nuk është ndonjë sheik se e di shqiptarët ashtu mendojnë. Po nuk fole për të dashurin shqiptarët menjëherë të bëjnë me 100 gjëra” u shpreh Vildanja.

Ajo po ashtu tregoi se ishte në lidhje katër vite por tani janë vetëm kanë mbetur vetëm shokë

Vildane Zeneli flet për lidhjen e saj 4-vjeçare

About The Author
-