Viti 2016, para se të bëhej e famshme! Ja si dukej Tayna në mbrëmjen e maturës (VIDEO)

Tayna është ndjerë nostalgjike dhe ka publikuar sot një video të vjetër, para se të bëhej e famshme dhe të njihej nga të gjithë.

Bëhet fjalë për kohën e maturës, kur Tayna mbaroi gjimnazin 3 vite më parë. Reperja ka publikuar videon për të treguar look-un e saj në mbrëmjen e maturës, dhe na duhet të themi që nuk na zhgënjeu aspak.

E veshur me një fustan elegant të zi dhe një palë taka të zeza, Tayna duket shumë joshëse. Me flokët e zeza ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim sot dhe të çarën e fustanit që i ekspozon këmbën e majtë, reperja dukej sikur do të parakalonte ndonjë tapet të kuq!

Megjithatë duke parë këto pamje ajo që na bëri më tepër kuriozë është se kush e shoqëroi Tayna-n në mbrëmjen e maturës!

A do ta kemi një foto në çift?!Video Player

Viti 2016, para se të bëhej e famshme! Ja si dukej Tayna në mbrëmjen e maturës (VIDEO)

| Showbiz | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>