Reperi Asdren Gjikolli, ose Gjiko, siç njihet me emrin e artit dhe moderatorja, Elita Rudi, i dhanë fund beqarisë. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni madhështore ku nuk munguan edhe performancat fantastike të këngëtarëve më të mire të momentit.

Vetëm disa orë pas dasmës, ka reaguar për herë të parë edhe reperi Gjiko, i cili në një postim në profilin e tij në “Instagram”, bën një uriom shumë të veçantë për bashkëshorten e tij.

“Sapo i vumë themelet e familjes tonë! Ishalla me shumë beba, gruaja jem” shkruan krahas imazhit të publikuar Gjiko.


Mos ndoshta ai sapo konfirmoi edhe shtatzëninë e supozuar prej ditësh të Elita Rudit?

‘I vumë themelet e familjes tonë’, Gjiko flet për shtatzëninë e Elitës

| Showbiz |
About The Author
-