Xing mes Zaiminës dhe Luanës

Luana Vjollca teksa ishte e ftuar për të kënduar në Zvicës me rastin e pavarësisë së Kosovës, kishte veshur një fustan me fruda në pjesën e poshtme dhe me xixa në pjesën lart.

Të njëjtin fustan, por me tjetër ngjyrë e ka veshur edhe Zaimina Vasjari në ditëlindjen e vajzës së saj Khloe, pak ditë më parë.

Nuk e dimë nëse është rastësi apo Luana është frymëzuar nga Zaimina por kjo e fundit ka ripostuar një foto në InstaStory nga ditëlindja e vajzës me të njejtin fustan për t’i kujtuar Luanës se ajo e ka veshur para saj.

Xing mes Zaiminës dhe Luanës

About The Author
-