Këngëtarja Zaimina Vasjari ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën është duke bërë një kërcim mjaft provokues duke ekspozuar të pasmet e saj më shumë seç duhet.

Vetëm pas 3  minutash ajo e hoqi videon, megjithatë portalet kanë mundur të ruajnë disa foto./Gazeta Express/

Zaimina poston videon provokuese, por pendohet dhe e fshin menjëherë (Foto)

| Showbiz |
About The Author
-