Zbulohet arsyeja pse modelja “Gisele Bündchen” vendosi të mos jetë pjesë e “Victoria’s Secret”

Të gjithë janë duke pritur të shohin modelet më të famshme të sfilojnë për  “Victoria’s Secret”. Por një nga supermodelet, e cila  e ka nisur karrierën e saj si modele pikërisht në këtë shtëpi mode, nuk do të jetë pjesë e saj. Gisele Bündchen nuk do të sfilojë në pasarelë dhe ka treguar madje edhe një arsye për këtë vendim.

Sipas saj çdo gjë ka kohën e saj dhe ndonëse në fillim i është dukur bukur që të shfaqet në bikini, tani nuk dëshiron më diçka të tillë.

Zbulohet arsyeja pse modelja “Gisele Bündchen” vendosi të mos jetë pjesë e “Victoria’s Secret”

| Showbiz, VIP | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>